Цеца првпат Велигден не го слави со Вељко и со Анастасија: Се надевам дека ќе го победиме вирусот и дека наскоро сè ќе се врати во нормала

Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ Велигден ќе го прослави во кругот на семејството, но оваа година за првпат со неа нема

Read more

Кога Вучич служи печење:Претседателот организирал ручек,за денот на државноста и вака ги прчекува гостите.

Претседателот на Србија Александар Вучич приреди свечен ручек, денес по повод националниот празник на државноста со еминентни гости,со присуство и

Read more