Сандра Булок најдобро продава фустани вели StyleSpot

Објавено во Диета и фитнес Петок, 26 Февруари 2010 13:50

Од сите номинирани за овогодинешниот Оскар, Сандра Булок е онаа чиј фустан би го купиле. Според податоците на StyleSpot.com кој ги прати способностите на познатите да ги продаваат модните марки, Сандра Булок е таа која привлекува најмногу внимание
. Фустанот на Вивиен Вествуд го носеше Булок на People's Choice Awards и е најкликана слика на страната на која може и да нарачувате облека.
Според
Wall Street Journal нејзиното име е пресудно па затоа многу креатори ќе се борат таа да ги носи нивните креации.
Покрај Сандра, според податоците на страната добро се рангираат и Кејти Холмс, Пенелопе и Дру Баримур.

Фото Галерија

Поврзете се со нас

За нас

МX - Радио е радио станица која емитува сигнал на подрачјето на Охрид, Струга, Дебар, Кичево.