Ми се удвараат повеќе женски отколку машки

Објавено во Музика Вторник, 01 Октомври 2013 21:58

Фолк пејачката Сања Петкоска која во последно жари и пали низ Македонските клубови, има еден проблем! Се жали дека има повеке удварачи од понежниот пол и дека неколку пати и се случило девојка да ја пипне за задникот.


Како што изјави за Естрада плус никогаш не сум дала повод дека сум лезбејка за да го има овај проблем, јас само сакам да се дружам со луѓето .Сани наскоро подготвува и албум кој наскоро треба да излезе. Веќе се снимени неколку песни, а новиот хит што треба да излезе пред нова година е насловен како "Секси мама".

Фото Галерија

Поврзете се со нас

За нас

МX - Радио е радио станица која емитува сигнал на подрачјето на Охрид, Струга, Дебар, Кичево.