Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Contact Us!

Вести

loading...
loading...

Вести

Премиерот на Република Северна Македонија, Зоран Заев ја почна официјалната посета на Романија, со средба со романската премиерка, Виорика Данчила.
Премиерката Данчила соопшти дека во Романија се почнати процедурите за ратификација на Протоколот за пристап на нашата држава во НАТО што е изгласано во Домот на пратениците.

Очилата за проширена реалност на Аппле, наречени Аппле Глассес, се последниот адут од производната линија на американскиот технолошки гигант. Со новиот одобрен патент, АР очилата ќе бидат способни да ви покажат повеќе детали отколку што окото може да забележи.

loading...

За Мажи

loading...

За Жени

loading...

Локални Вести

loading...