Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Contact Us!

Вести

loading...
loading...

Вести

Екипата на Барселона ја е првиот финалист во Купот на Шпанија.  Во реванш дуелот од полуфиналето одигран на „Сантијаго Бернабеу“ во Мадрид, Барселона убедливо со 3-0 го победи големиот ривал Реал.

Премиерот на Република Северна Македонија, Зоран Заев ја почна официјалната посета на Романија, со средба со романската премиерка, Виорика Данчила.
Премиерката Данчила соопшти дека во Романија се почнати процедурите за ратификација на Протоколот за пристап на нашата држава во НАТО што е изгласано во Домот на пратениците.

loading...

За Мажи

loading...

За Жени

loading...

Локални Вести

loading...